Naše úspěchy 2019/2020

Hodnocení uživatelů: 4 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

Testy výkonnosti Liberec

(28.9.2019)

  • Christina Hejhalová - test č.5 - zelená
  • Kateřina Zupková - test č.4 - zelená
   

 Velká cena Brna

(26.10. - 27.10.2019)

Český pohár

  • 7.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší
  • 9.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší
  • 17.místo - Jana Valentová - žačky
   

 Příbramský Kahan

(9.11.-10.11.2019)

Český pohár

  • 3.místo - Jana Valentová - žačky
  • 5.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší
  • 10.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší 
   

 VC Icerinku Praha

(16.11. - 17.11.2019)

Český pohár

  • 9.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší
  • 9.místo - Jana Valentová - žačky
  • 10.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší
  • 29.místo - Christina Hejhalová - žačky mladší
   

 Malá cena Pardubic

(23.11. - 24.11.2019)

Český pohár

  • 5.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší
  • 5.místo - Jana Valentová - žačky
  • 11.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší
  • 40.místo - Christina Hejhalová - žačky mladší
   

VC USK Praha

(30.11.-1.12.2019)

Český pohár

  • 8.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší
  • 17.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší
   

VC Mladé Boleslavi

(7.12.2019)

Pohár ČKS

 

  • 4.místo - Žofie Veitová - žačky mladší
  • 8.místo - Jana Mecnerová - žačky

 

Hry IX. zimní olympiády dětí a mládeže 2020

(19.1. - 24.1.2020)

Karlovarský kraj

 

  • 7.místo - Jana Valentová - dívky starší krasobuslení
  • 8.místo - Nela Šnebergerová - dívky mladší krasobuslení
  • 13.místo - Jana Anna Mecnerová - 111 m super sprint rychlobruslení mladší dívky
  • 14.místo - Jana Anna Mecnerová - 333 m rychlobruslení mladší dívky
  • 6.místo - Jana Anna Mecnerová - 500 m rychlobruslení mladší dívky
  • 9.místo - Jana Anna Mecnerová - štafeta 16 kol rychlobruslení dívky

 

Mistrovství ČR v krasobruslení žactva, mladšího žactva a nejmladšího žactva 2020 Pardubice

(6. - 8.3. 2020)

  • 17.místo - Jana Valentová - žačky 
  • 18.místo - Nela Šnebergerová - žačky mladší 
  • 8.místo - Kateřina Zupková - žačky nejmladší
©2017 SKK Ostrov

Search